Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Birlikte nice yüzyıllara.

Lavanta Tonik

Derecelendirme 5,00. Toplam oy 1.

Lavanta Tonik , Lavander Hidrolat: Cildi sakinleştirir, yatıştırır. Kuru ve hassas ciltler için uygundur. Güneş ve tıraş sonrası rahatlama sağlar. İnsaktisit etkisi vardır, doğal sivrisinek kovucu olarak bilinir. Böcek ısırığı, sivilce ve kaşıntı gibi yangılarda kullanılır. Duygusal olarak sakinleştirici gevşetici etkisi vardır.

Fiyat: 320,00 TL


Ürün Açıklaması

Tonik, cilt temizliğinde kullanılan özel losyonlardır. İçeriğinde cildinizi arındırıcı ve ferahlatıcı özellikler bulunmaktadır Cilt bakım tonikleri, gün boyu kirlenen ve yağlanan cildi temizlemek ve görünümünü canlandırmak için sıkça kullanılan cilt bakım ürünleri arasındadır. Cildimiz fazla yağ ürettiğinde ya da olumsuz şartlar sonucu oluşan kir ve tozun (gözeneklerde) birikmesiyle gözeneklerin büyümesine sebep olur. Büyüyen gözenekler hem siyah noktaya elverişlidir hem de cildinizin bozulmasına, parlaklığını ve kadifemsi yapının kaybolmasına sebep olur.

Eğer cildinizin sağlıklı, canlı, pürüzsüz ve parlak görünmesini istiyorsanız tonik kullanımını mutlaka günlük cilt bakım rutininize eklemelisiniz. Çünkü tonik kullandığınızda gözeneklerinizin görünümü küçülür ve sıkılaşır. Bu sayede ipeksi bir cilde kavuşursunuz. Oleum Eternum sizler için yüzyılı aşkın kadim güzellik reçetelerini gözden geçirip modern teknolojiyle buluşturdu. Oleum Eternum Toniğimiz  içeriğindeki ıtır hidrosolü sayesinde fazla yağ üretiminin dengelenmesine ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Itır uçucu yağı cildinizi yatıştırır, antibakteriyel özelliğiyle sivilce oluşumunu engeller. Uygulama sonrasında cilt tazelenmiş, gözenekler sıkılaşmış ve sağlıklı bir görünüme kavuşmuş olur.

Kullanım Önerisi: Toniğimizden 3-4 fıs yüzünüze ve boynunuza sıkın. İsterseniz fazlasını bir pamuk yardımı ile alabilirsiniz ancak bizim tavsiyemiz serumunuzu ve/ veya nemlendiricinizi, cildiniz henüz toniğinizle nemli haldeyken sürmenizdir, bu şekilde cildiniz daha çok nem hapsedebilecek, serum veya nemlendiricinizden maximum fayda sağlamış olacaksınız. 

^