Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun. Birlikte nice yüzyıllara.

Limon Otu Tonik

Derecelendirme 3,60. Toplam oy 5.

Limon otu Tonik, Lemongrass Hidrolat: Doğal antiseptiktir. Sivilceye meyilli ciltler için kullanılır. Cildi tonlar ve dokuları kuvvetlendirir Doğal böcek kovucudur. Duygusal olarak stresi azaltır uyku kalitesini artırır.

Fiyat: 320,00 TL


Ürün Açıklaması

Tonik, cilt temizliğinde kullanılan özel losyonlardır. İçeriğinde cildinizi arındırıcı ve ferahlatıcı özellikler bulunmaktadır Cilt bakım tonikleri, gün boyu kirlenen ve yağlanan cildi temizlemek ve görünümünü canlandırmak için sıkça kullanılan cilt bakım ürünleri arasındadır. Cildimiz fazla yağ ürettiğinde ya da olumsuz şartlar sonucu oluşan kir ve tozun (gözeneklerde) birikmesiyle gözeneklerin büyümesine sebep olur. Büyüyen gözenekler hem siyah noktaya elverişlidir hem de cildinizin bozulmasına, parlaklığını ve kadifemsi yapının kaybolmasına sebep olur.

Eğer cildinizin sağlıklı, canlı, pürüzsüz ve parlak görünmesini istiyorsanız tonik kullanımını mutlaka günlük cilt bakım rutininize eklemelisiniz. Çünkü tonik kullandığınızda gözeneklerinizin görünümü küçülür ve sıkılaşır. Bu sayede ipeksi bir cilde kavuşursunuz. Oleum Eternum sizler için yüzyılı aşkın kadim güzellik reçetelerini gözden geçirip modern teknolojiyle buluşturdu. Oleum Eternum Toniğimiz  içeriğindeki ıtır hidrosolü sayesinde fazla yağ üretiminin dengelenmesine ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Itır uçucu yağı cildinizi yatıştırır, antibakteriyel özelliğiyle sivilce oluşumunu engeller. Uygulama sonrasında cilt tazelenmiş, gözenekler sıkılaşmış ve sağlıklı bir görünüme kavuşmuş olur.

Kullanım Önerisi: Toniğimizden 3-4 fıs yüzünüze ve boynunuza sıkın. İsterseniz fazlasını bir pamuk yardımı ile alabilirsiniz ancak bizim tavsiyemiz serumunuzu ve/ veya nemlendiricinizi, cildiniz henüz toniğinizle nemli haldeyken sürmenizdir, bu şekilde cildiniz daha çok nem hapsedebilecek, serum veya nemlendiricinizden maximum fayda sağlamış olacaksınız. 

^